Strona Główna AKTUALNOŚCI
Aktualności

Informacja - 11 listopada

Email Drukuj PDF

W związku z obchodami Święta Niepodległości, w poniedziałek 11 listopada od godziny 9:30 do 13:00 zostanie zamknięta ulica Słowackiego od Sienkiewicza do Placu Kościuszki wraz z przyległymi ulicami: Toruńską, Stronczyńskiego oraz Placem Kościuszki. W tym czasie autobusy MZK kursować będą objazdem:

Więcej…
 

Informacja-otwarcie ronda na Armii Krajowej-Dmowskiego

Email Drukuj PDF

Informujemy pasażerów, że od godziny 13:00 w dniu 29 października 2019r. otwarte zostało rondo przy zbiegu ulic Aleje Armii Krajowej - Górna - Dmowskiego.
Od tego czasu linie nr 5, 6, 10 w tym rejonie będą jeździć swoimi standardowymi trasami.

 

Remont Wojska Polskiego - zmiana tras linii MZK

Email Drukuj PDF

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w związku z remontem ulicy Wojska Polskiego na odcinku od wiaduktu do ul.Polnej, od dnia 21 października 2019r. autobusy będą jeździć objazdem.

Więcej…
 

Informacja - pętla przy ul.Dworskiej

Email Drukuj PDF

Od środy, 11 września 2019r. rozpocznie się przebudowa pętli autobusowej przy ul.Dworskiej.  W związku z tym autobusy linii nr 7 do odwołania nie będą podjeżdżać na tą pętlę.  Prosimy pasażerów o korzystanie z przystanków przy ul.Dworska-Sikorskiego (kierunek do centrum miasta) i Sikorskiego-Dworska (kierunek Sikorskiego-Majków).  Prace remontowe mogą potrwać do końca października.

 

Informacja - kursowanie do Szydłowa

Email Drukuj PDF

Pragniemy Państwa poinformować, że od poniedziałku - 2 września,  linia nr 1 do Szydłowa kursować będzie w dni nauki szkolnej o godzinach:
Kursy do Szydłowa rozpoczynać się będą z Morycy o 7:13 oraz 14:12.
Odjazdy z Szydłowa o 7:56 oraz 15:16.

 

Informacja - Zmiana trasy linii nr 1

Email Drukuj PDF

Od poniedziałku - 10 czerwca trasa linii nr 1 ulegnie zmianie.

Od tego dnia autobusy obsługujące tą linię kursować będą w obu kierunkach ulicą Skłodowskiej-Curie, natomiast ulica Wyzwolenia obsługiwana będzie przez autobusy linii 0, 2, 4, 9, 10. Aby zobaczyć nową trasę kliknij TUTAJ

 

Ogłoszenie-zakup 2 sztuk autobusów miejskich (używanych) dla MZK Sp. z o.o.

Email Drukuj PDF

W związku z planowanym zakupem 2 szt. autobusów miejskich (używanych) dla potrzeb Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb., prosimy zainteresowanych o przesyłanie ofert, dotyczących sprzedaży w/w pojazdów.
Każda oferta powinna uwzględniać oczekiwania zamawiającego zgodnie z załączonym szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.

Więcej…
 

Informacja - Stacja Paliw przy MZK

Email Drukuj PDF

Informujemy, że na prośbę mieszkańców Piotrkowa Tryb. sprzedaż na stacji paliw przy MZK Sp. z o.o. została przedłużona do godziny 2300.
Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 400 do 2300.

 
Email Drukuj PDF

Rodzaje biletów papierowych, dostępnych od 1 kwietnia 2019 roku

Więcej…
 


Strona 1 z 7
Jak oceniasz pracę MZK w Piotrkowie?
 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości