Strona Główna AKTUALNOŚCI Piotrkowska Komunikacja Miejska w serwisie map Google

Piotrkowska Komunikacja Miejska w serwisie map Google

Email Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, iż rozkłady jazdy piotrkowskiej komunikacji miejskiej zostały udostępnione w najpopularniejszym na świecie systemie map internetowych firmy Google. Odtąd, pasażerowie, planując w serwisie Mapy Google podróż między dowolnymi punktami, mogą już wybrać jako środek transportu również nasze autobusy.

Wyszukiwarka połączeń posiada graficzny oraz tekstowy interfejs, jest też dostępna poprzez aplikacje mobilne. W module planera podróży w przyjazny i intuicyjny sposób, dla dowolnie wybranej daty i pory dnia, można uzyskać informacje o wariantach trasy w zależności od planowanej godziny rozpoczęcia lub zakończenia podróży.

Co ważne, wyszukiwarka połączeń ma charakter globalny – wciąż włączani są do niej nowi przewoźnicy i sieci komunikacyjne, w tym również kolej. Dzięki temu można zaplanować podróż transportem publicznym np. ze Szczekanicy na... Lotnisko Chopina w Warszawie. Oto link do przykładowej trasy z wykorzystaniem połączeń piotrkowskiej komunikacji miejskiej, PolRegio, PKP Intercity SA oraz Warszawskiego Transportu Publicznego:

Szczekanica, 97-300 Piotrków Trybunalski do Lotnisko Chopina Warszawa – Mapy Google

 

 
Jak oceniasz pracę MZK w Piotrkowie?
 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości