Strona Główna
Witamy na stronie piotrkowskiego portalu MZK

Aktualne ceny paliw na stacji paliw przy MZK Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. ul.Krakowskie Przedmieście 73

Benzyna 95 - 4,04*******ON - 4,04 ******LPG – 1,70
Ceny obowiązują od dnia
28.05.2020r.

Więcej…
 

Informacja - nowy rozkład od 1 czerwca

Od poniedziałku, 1 czerwca br. Autobusy MZK w dni powszednie kursować będą według rozkładu „Wakacje i ferie”. W celu dostosowania rozkładu do istniejących warunków drogowych wprowadzono korekty czasów odjazdów niektórych linii.
Prosimy o zapoznanie się z rozkładem obowiązującym od 1 czerwca 2020r.

Więcej…
 

Informacja - Stacja Paliw przy MZK

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. informuje klientów stacji paliw, że w dniach 30 i 31 maja 2020r. oraz w dniach 7, 11, 14, 21, 28 czerwca 2020r. stacja będzie nieczynna, natomiast we wszystkie soboty w czerwcu będzie czynna w godzinach od 700 do 1700 .
Za utrudnienia przepraszamy.

 

GDZIE KUPIĆ BILET? - PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW MZK - Zobacz

 

Informacja - zmiany w rozkładzie

Od poniedziałku, 30 marca 2020r. do 31 maja 2020r., w dni powszednie autobusy MZK jeżdżą wg rozkładu „Roboczy specjalny”. Jest to dotychczasowy rozkład sobotni wraz z dodatkowymi kursami na liniach 0, 1, 4, 5, 7, 8  oraz zmienionymi trasami przejazdów niektórych kursów na linii nr 7.

Ponadto, od poniedziałku 11 maja 2020 wprowadzamy niewielkie zmiany na linii nr 2 i 9. Szczegóły można sprawdzić w dostępnym poniżej pliku "Dodatkowe kursy"
Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem.


Zobacz: Dodatkowe kursy

 

GoPay i moBILET- bilet okresowy

Poprzez aplikację mobilną GoPay oraz moBILET została uruchomiona sprzedaż biletów okresowych. W sprzedaży dostępny jest bilet 30-dniowy imienny normalny-80zł oraz ulgowy-40zł.

 

UWAGA!

W związku z epidemią koronawirusa, od poniedziałku, 16 marca profilaktycznie wprowadzamy z przodu autobusów "Strefy wydzielone".

Nie będzie możliwości kupna biletów w autobusie. Prosimy o zaopatrzenie się w PUNKTACH SPRZEDAŻY na terenie miasta lub nabywanie poprzez aplikację mobilną.

 

Informacja - nieodbyte kursy

W związku z nieodbytymi i opóźnionymi kursami autobusów komunikacji miejskiej, z powodu remontu autostrady A1 w rejonie Piotrkowa Trybunalskiego, przepraszamy wszystkich pasażerów za niedogodności i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, mających na celu zminimalizowanie trudności, związanych z komunikacją miejską w Piotrkowie Trybunalskim.
Zobacz: Pismo do GDDKiA
Zobacz: Nieodbyte kursy - do 12 marca 2020r.

 

Aplikacja mobilna GoPay- zakup biletów jednorazowych i okresowych

GoPayMiejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalski wspólnie z firmą GoPay Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów od dnia 26.10.2015r. roku udostępni nową aplikację mobilną umożliwiającą zakup biletów jednorazowych.
Od 1 kwietnia 2020r. poprzez aplikację mobilną GoPay została uruchomiona sprzedaż biletów okresowych. W sprzedaży dostępny jest bilet 30-dniowy imienny normalny-80zł oraz ulgowy-40zł.

Więcej…
 

moBiLET - Twój bilet w komórce

moBILETJuż od 1 lutego 2019r. pasażerowie MZK Piotrków Trybunalski mogą korzystać z nowej formy zakupu biletów komunikacji miejskiej.
W sprzedaży dostępne są bilety jednorazowe oraz okresowe.

Więcej…
 


Strona 1 z 7
Jak oceniasz pracę MZK w Piotrkowie?
 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości