Strona Główna
Witamy na stronie piotrkowskiego portalu MZK

Aktualne ceny paliw na stacji paliw przy MZK Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. ul.Krakowskie Przedmieście 73
Ceny obowiązują od dnia 13.11.2019r.

Benzyna 95 - 4,93*******ON - 4,97 ******LPG – 2,02

Więcej…
 

Informacja - 11 listopada

W związku z obchodami Święta Niepodległości, w poniedziałek 11 listopada od godziny 9:30 do 13:00 zostanie zamknięta ulica Słowackiego od Sienkiewicza do Placu Kościuszki wraz z przyległymi ulicami: Toruńską, Stronczyńskiego oraz Placem Kościuszki. W tym czasie autobusy MZK kursować będą objazdem:

Więcej…
 

Informacja-otwarcie ronda na Armii Krajowej-Dmowskiego

Informujemy pasażerów, że od godziny 13:00 w dniu 29 października 2019r. otwarte zostało rondo przy zbiegu ulic Aleje Armii Krajowej - Górna - Dmowskiego.
Od tego czasu linie nr 5, 6, 10 w tym rejonie będą jeździć swoimi standardowymi trasami.

 

Remont Wojska Polskiego - zmiana tras linii MZK

Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w związku z remontem ulicy Wojska Polskiego na odcinku od wiaduktu do ul.Polnej, od dnia 21 października 2019r. autobusy będą jeździć objazdem.

Więcej…
 

Informacja - pętla przy ul.Dworskiej

Od środy, 11 września 2019r. rozpocznie się przebudowa pętli autobusowej przy ul.Dworskiej.  W związku z tym autobusy linii nr 7 do odwołania nie będą podjeżdżać na tą pętlę.  Prosimy pasażerów o korzystanie z przystanków przy ul.Dworska-Sikorskiego (kierunek do centrum miasta) i Sikorskiego-Dworska (kierunek Sikorskiego-Majków).  Prace remontowe mogą potrwać do końca października.

 

Informacja - kursowanie do Szydłowa

Pragniemy Państwa poinformować, że od poniedziałku - 2 września,  linia nr 1 do Szydłowa kursować będzie w dni nauki szkolnej o godzinach:
Kursy do Szydłowa rozpoczynać się będą z Morycy o 7:13 oraz 14:12.
Odjazdy z Szydłowa o 7:56 oraz 15:16.

 

Informacja - Zmiana trasy linii nr 1

Od poniedziałku - 10 czerwca trasa linii nr 1 ulegnie zmianie.

Od tego dnia autobusy obsługujące tą linię kursować będą w obu kierunkach ulicą Skłodowskiej-Curie, natomiast ulica Wyzwolenia obsługiwana będzie przez autobusy linii 0, 2, 4, 9, 10. Aby zobaczyć nową trasę kliknij TUTAJ

 

Aplikacja mobilna GoPay- zakup biletów jednorazowych

GoPayMiejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Piotrkowie Trybunalski wspólnie z firmą GoPay Sp. z o.o. wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów od dnia 26.10.2015r. roku udostępni nową aplikację mobilną umożliwiającą zakup biletów jednorazowych.

Więcej…
 

Nowe ceny biletów - od 1 kwietnia 2019r.

MZK Sp. z o.o. informuje pasażerów, że z dniem 1 kwietnia 2019r. obowiązują nowe ceny biletów, ujęte w Uchwale Nr IV/42/19 Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Więcej…
 

Rodzaje biletów papierowych, dostępnych od 1 kwietnia 2019 roku

Więcej…
 


Strona 1 z 6
Jak oceniasz pracę MZK w Piotrkowie?
 

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości